جستجو در سایت:
امروز پنج شنبه 1 فروردين 1398 ساعت 05:49
اخبار روز:
ss
تبلیغات
قاصدک 24 سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما حامی 24 تور رهگوی مسافر
دسایی: از بازی‌های روسیه شگفت‌زده شدم

خبرگزاری تسنیم: به نقل از خبرگزاری تاس روسیه، مارسل دسایی امروز (شنبه) از فستیوال هواداران فیفا در شهر سوچی که محل برگزاری بازی تیم‌های ملی فوتبال آلمان و سوئد است دیدن کرده است.
مارسل دسایی که سفیر رسمی فیفا در امور فستیوال‌های هواداران است درباره عملکرد تیم ملی فوتبال روسیه گفت: از بازی‌های این تیم در جام جهانی 2018 فوتبال شگفت‌زده شدیم. بازیکنان روسیه کار فوق‌العاده‌ای انجام دادند و تعصب و غیرت این تیم همه را شگفت‌زده کرد. این فاکتورهایی است که تیم ملی فوتبال روسیه هنگام بازی در میدان از خود نشان می‌دهد و ما از موفقیت این تیم خوشحال می‌شویم، البته باید بگویم که کسب نتیجه توسط تیم کشور میزبان جام جهانی فوتبال مسئله بسیار مهمی است.
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال فرانسه در ادامه سازماندهی فوق‌العاده جام جهانی 2018 فوتبال به‌ویژه در حوزه زیرساختی و فستیوال‌های هواداران در شهرهای میزبان رقابت‌ها را مورد ستایش قرار داد.
همچنین ایگور ولادیمیروف، معاون دپارتمان اطلاع‌رسانی فدراسیون فوتبال روسیه درباره حضور متعدد ویتالی موتکو، معاون نخست‌وزیر روسیه در تمرینات گروهی شاگردان چرچسوف در طول جام جهانی 2018 گفت: موتکو ارتباط خوبی با بازیکنان تیم ملی فوتبال روسیه دارد و اغلب در تمرینات حضور پیدا می‌کند. بازیکنان بدون هیچ‌گونه فشاری با موتکو ارتباط خوبی دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم