جستجو در سایت:
امروز سه شنبه 1 آبان 1397 ساعت 05:43
اخبار روز:
ss
تبلیغات
قاصدک 24 سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما حامی 24 تور رهگوی مسافر
منوچهری از تایلند و مالزی پیشنهاد دارم

ورزش سه: امین منوچهری مهاجم فصل قبل نفت تهران در خصوص آخرین وضعیت خودش به خبرنگار ما گفت: بعد از اتمام مسابقات لیگ برتر به صورت انفرادی تمرین می کنم تا فرم بدنی ام را در شرایط ایده آل حفظ کنم. با یکی دو تیم لیگ برتری صحبت های شفاهی انجام داده ام اما هنوز هیچ چیزی رسمی نیست.
منوچهری در مورد پیشنهاد بازی در لیگ یک گفت: به هیچ عنوان حاضر نیستم به لیگ یک برگردم. شده از فوتبال خداحافظی کنم، این کار را می کنم ولی در لیگ یک بازی نمی کنم. بازی در لیگ یک شرایط خاصی دارد که با روحیات من سازگاری ندارد. تکلیفم تا چند وقت دیگر روشن می شود و اگر با تیم های لیگ برتری به توافق نرسم، به فوتبال شرق آسیا خواهم رفت.
مهاجم سابق نفت تهران درباره کیفیت لیگ کشورهای تایلند و مالزی و مقایسه آن با لیگ برتر تصریح کرد: لیگ این کشورها به معنی واقعی حرفه ای است و کسی جلسه فنی شب قبل از بازی را در کارواش برگزار نمی کند. آنجا لااقل می دانی که بعد از یک فصل بازی به حق و حقوقت می رسی. به نظرم این برای آرامش یک فوتبالیست کافی است.
منوچهری در مورد مطالباتش از نفت تهران خاطرنشان کرد: من هنوز 80 درصد از قراردادم را طلبکارم. آقایان در مقاطع مختلف قول های زیادی دادند ولی هیچکدام از آنها عملی نشد. حالا هم که لیگ تمام شده کسی پاسخگو نیست و تیم در آستانه انحلال قرار دارد.
او در مورد اینکه آیا از مسئولان این تیم شکایت خواهد کرد یا نه گفت: من از نساجی نزدیک به 100 میلیون تومان طلبکارم. شکایت کردم علیه این تیم حکم هم گرفتم ولی وقتی این احکام ضمانت اجرایی ندارد، چه فایده؟ شما فرض کنید علیه نفت تهران هم حکم بگیرم اصلاً تیمی به نام نفت وجود دارد که بتوان حکم را اجرایی کرد.

منبع: ورزش سه