جستجو در سایت:
امروز چهارشنبه 29 اسفند 1397 ساعت 03:24
اخبار روز:
ss
تبلیغات
قاصدک 24 سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما حامی 24 تور رهگوی مسافر
عبداللهی: کسی انتقاد کند، استقلالی نیست

به نقل از سایت باشگاه استقلال، نصرالله عبداللهی درباره تساوی بدون گل استقلال مقابل سپاهان گفت: اینکه تیم بعد از تعطیلی لیگ نتواند کیفیت خوب خود را تکرار کند، طبیعی است اما در این بازی از لحاظ بدنی افت نداشتیم. در دقایق پایانی توانستیم نمایش خوبی داشته باشیم ولی متاسفانه دو امتیاز این بازی را از دست دادیم.
وی افزود: استقلال همچنان در میان مدعیان قهرمانی حضور دارد و مطمئن باشید این تیم به مسابقات و روزهای خوب خود باز خواهد گشت. بازیکنان می‌خواهند با برد در دربی این نتیجه را تلافی کنند تا مایه خوشحالی هواداران شوند. همین که بازیکنان متوجه ایرادهای خود شده‌اند، نشان می‌دهد که تفکر تیم مثبت است و همه می‌خواهند تا با کسب پیروزی در دربی، این تساوی را جبران کرده باشند.
مشاور ویژه سرپرست باشگاه استقلال تصریح کرد: نزدیک شدن تیم‌ها در بالای جدول اتفاق خوبی است و بازیکنان با این شرایط به اهمیت کار بیشتر، پی خواهند برد. زمانی که رقیبان استقلال به نزدیکی این تیم می‌رسند، تلاش بازیکنان ما برای حفظ جایگاه بیشتر از قبل خواهد بود.
عبداللهی درباره دیدار روز جمعه استقلال مقابل پرسپولیس گفت: این دیدار با همه بازی‌ها متفاوت است و به امید خدا استقلال پیروز این مسابقه خواهد بود. در بازی دور رفت ما از پرسپولیس شرایط بهتری داشتیم اما این دیدار به تساوی رسید که نشان می‌دهد شرایط این دیدار با همه بازی‌ها متفاوت است و نباید گفت که چون رقیب ما در آخرین بازی پیروز شده است، پس آنها برنده هستند.
وی ادامه داد: پرسپولیس در بازی برابر ملوان با گل دقیقه 94 توانست برنده باشد که اگر آن گل به ثمر نمی‌رسید مطمئنا این فضا سازی‌ها اکنون وجود نداشت. مگر می‌شود به سرمربی که در تمام فصل با وجود همه مشکلات صدر نشین بوده است و در فینال حذفی حضور دارد، این گونه انتقاد کرد؟ هر انتقادی در این مقطع از فصل، از سر کینه است. استقلال در لیگ استمرار داشته و اگر کسی اکنون به دنبال انتقاد کردن از تیم باشد، نباید خود را استقلالی بنامد.
مشاور ویژه سرپرست باشگاه استقلال در پایان خطاب به هواداران گفت: بابت حضور آنها در ورزشگاه در جریان دیدار با سپاهان بسیار تشکر می‌کنم و از آنها می‌خواهم روز جمعه استقلال را تنها نگذارند. تمام مجموعه استقلال نیز تلاش می‌کنند تا آنها جمعه خوشحال به خانه بازگردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم